Tweehonderd jerrycans met vermoedelijk drugsafval zijn vanmiddag gevonden langs de Kanaalweg tussen Beverwijk en Assendelft. De jerrycans zijn gedumpt.
De politie laat weten dat de 200 jerrycans verspreid lagen over in totaal zeven dumplocaties langs de Kanaalweg.
Eén van de vaten was open gegaan en gaan lekken. Dit vat is, samen met alle andere vaten, inmiddels opgeruimd. De gelekte vloeistof is schoongemaakt.
De politie vermoedt dat er drugsafval in de jerrycans zit, maar dat is nog niet duidelijk. Wat er in de jerrycans zit, is ook nog niet bekend. De politie doet onderzoek.
Tip ons!
💬 Stuur een Whatsapp-bericht met een tip, foto of video naar 06-30093003 (handig om op te slaan in je telefoon)!
📧 Contacteer de redactie of journalisten bij jou in de buurt via ons tipformulier.
Wil je ons nieuws via WhatsApp ontvangen? Abonneer je hier.
Op de hoogte blijven?
🔔 Blijf op de hoogte van nieuws uit jouw regio, download de gratis NH Nieuws-app via de App Store of de Google Play Store.