Een man is gewond geraakt na een poging tot beroving op de Prinsengracht gisterenavond. Drie verdachten pakten het slachtoffer vast en mishandelde de man met een voorwerp. De politie laat weten dat 'ieder spoor van de drie verdachten ontbreekt'.
Gisterenavond stapt een man rond 21.15 uur uit zijn auto aan de Prinsengracht, wanneer drie mannen op hem afkomen en hem beet pakken. Daar wordt hij mishandeld met een voorwerp en loopt letsel op. Het slachtoffer weet uiteindelijk aan de verdachten te ontkomen.
Op de vlucht
De drie vluchten in de richting van de Spiegelstraat en stappen daar op een motorscooter. "Het slachtoffer blijft gewond achter en wordt vervolgens door ter plaatse gekomen ambulancepersoneel behandeld", aldus de politie.
De zaak is in behandeling bij de recherche. In de oproep van de politie wordt het signalement van de drie verdachten gedeeld. Zo waren zij onder andere in het donker gekleed en had één van hen 'opvallend witte schoenen aan'. "De recherche is dringend op zoek naar getuigen en beelden."
💬 Wil je niets missen uit Amsterdam?
- Blijf op de hoogte via nhnieuws.nl/amsterdam
- Mail je tips naar [email protected]
- Praat mee en deel jouw nieuws in onze speciale Amsterdamse Facebookgroep!
Tikfout gezien? Laat het ons weten via [email protected]