Het loopt storm in de Gelukszaak van Chris Bekker in Heemskerk. Hij verkocht vorige maand het lot waar op oudejaarsavond een prijs van 15 miljoen euro op viel. Nu de volgende trekking op 10 januari dichterbij komt, lijken gokkers te denken extra kans op een prijs te maken als ze hun lot in de winkel van Bekker kopen.
Drukte bij Gelukzaak Heemskerk waar winnend nieuwjaarslot werd gekocht - NH Nieuws
Het kan je niet ontgaan als je voor zijn winkel in het centrum van Heemskerk staat. Borden voor de deur, ballonnenpilaren bij de ingang en ook binnen slingeren uitbundige posters het megabedrag van 15 miljoen euro in je gezicht.
Het is niet de eerste keer dat er een grote prijs valt in de winkel van Chris Bekker. Na alle hoogtepunten afgelopen jaren weet hij zeker dat je meer kans maakt als je bij hem een lot koopt. Op de vraag of hij niet zelf eens een keer iets zou willen winnen, zegt hij nuchter dat hij niet jaloers is op de winnaars en dat dat onderdeel van zijn werk is.
Een eenzame fles champagne
Het is nog niet bekend welke Heemskerker met oudjaarsavond 15 miljoen euro heeft gewonnen. De kersverse multimiljonair is nog niet naar de winkel van Bekker gekomen om hem te feliciteren. En dat terwijl er nog wel een reusachtige fles champagne op hem staat te wachten. Chris begrijpt dat wel. "Laat hij het vooral rustig aan doen, ik hoor het misschien wel een keer. De fles champagne blijft nog wel even staan."
💬 Wil je niets missen uit de IJmond?
- Blijf op de hoogte via NHNieuws.nl/IJmond
- Word lid van ons Whatsappkanaal en ontvang het laatste nieuws op je telefoon
- Reageer, discussieer en deel jouw nieuws in de Facebookgroep 'Nieuws uit de IJmond'
- Mail je tips naar [email protected]
Tikfout gezien? Laat het ons weten via [email protected]