Tijdens een uitgebreide alcohol- en drugscontrole in Hoofddorp zijn woensdag vijf bestuurders betrapt op rijden onder invloed. Aan het eind van de avond waren er meer bekeuringen uitgeschreven voor andere zaken dan voor alcohol- en drugsgebruik in het verkeer.
In totaal werden 418 bestuurders gecontroleerd aan de Melis Spaansweg in Hoofddorp en de Lucas Bolsstraat in Nieuw-Vennep.
Eén van hen bleek meer gedronken te hebben dan toegestaan in het verkeer, en kreeg daarvoor een proces verbaal. Vier bestuurders zijn aangehouden omdat zij onder invloed van drugs achter het stuur zaten.
De politie schreef ook bekeuringen uit voor andere overtredingen. Meerdere bestuurders werden op de bon geslingerd voor onder meer het vasthouden van een telefoon, met een brommer over het fietspad en het niet kunnen tonen van een rijbewijs.
Nieuws uit Haarlemmermeer
💬 Blijf op de hoogte via onze Facebookgroep Nieuws uit Haarlemmermeer. Reageer, discussieer en deel jouw nieuws.
💡 Stuur ons jouw nieuwstips naar [email protected]
📰 Volg de laatste berichtgeving altijd via https://www.nhnieuws.nl/haarlemmermeer
🔔 Download de app en krijg een melding bij belangrijk nieuws uit jouw buurt
✏️ Tikfout gezien? Laat het ons weten via [email protected]