Een automobilist die gisteravond betrokken was bij een ongeluk in Lijnden, is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed. Bij de botsing raakten twee betrokkenen gewond. Eén van de slachtoffers zat in de auto van de verdachte.
Het ongeluk gebeurde op de Amsterdamse Baan, ter hoogte van Airport Business Park Lijnden. Een van betrokken automobilisten reed daar rond 21.10 uur achterop een andere auto.
Bij de kop-staartbotsing raakte in beide auto's iemand gewond, vertelt een woordvoerder van de politie. "De bestuurder van de ene auto en de bijrijder in de andere auto." De bestuurder van die auto, een 62-jarige man uit Amsterdam, bleek te veel te hebben gedronken en is meegenomen naar het bureau.
Drie keer meer alcohol dan toegestaan
"Hij blies 700 ugl", zegt de woordvoerder. Dat is meer dan drie keer de toegestane hoeveelheid alcohol van 220 ugl. "Zijn rijbewijs is ingenomen en de officier van justitie gaat bekijken welke straf hij krijgt en wanneer hij zijn rijbewijs weer terugkrijgt."
Nieuws uit Haarlemmermeer
💬 Blijf op de hoogte via onze Facebookgroep Nieuws uit Haarlemmermeer. Reageer, discussieer en deel jouw nieuws.
💡 Stuur ons jouw nieuwstips naar [email protected]
📰 Volg de laatste berichtgeving altijd via https://www.nhnieuws.nl/haarlemmermeer
🔔 Download de app en krijg een melding bij belangrijk nieuws uit jouw buurt
✏️ Tikfout gezien? Laat het ons weten via [email protected]