E-mailadressen

redactie NH Nieuws > nieuws, tips en persberichten 
redactie NH Sport > sportnieuws, tips en persberichten 
redactie NH Radio > sportnieuws, tips en persberichten 

Online redactie > vragen en opmerkingen m.b.t. NHnieuws.nl  
Sales > adverteren bij NH en AT5 
Marketing & Communicatie > algemene vragen over NH en AT5 
P&O > vragen m.b.t. vacatures, stages en open sollicitaties

Spitstijd 
spitstijd@NHradio.nl 

Tot Twaalf 
tottwaalf@NHradio.nl

Lunchroom
lunchroom@NHradio.nl

Buurten
buurten@NHradio.nl

Leeft
leeft@NHradio.nl

Peilt
peilt@NHradio.nl

Sport
sport@NHradio.nl

Sportcafé
sportcafe@NHradio.nl

Agenda
agenda@NHradio.nl
Doordeweeks via voicemail, zaterdag en zondag tussen 8:00 - 10:00 uur: 088 - 850 57 07.

Het Moment
hetmoment@NHradio.nl
Het Moment
Postbus 9823
1006 AM Amsterdam

Adres Onbekend
www.adresonbekend.kro.nl

Het Zondagochtendgevoel
zondagochtendgevoel@NHradio.nl

Driessen & Driessen
driessen@NHradio.nl